Yhteystiedot

Ole yhteydessä, niin katsotaan
yhdessä ratkaisu ongelmaasi.

Matias Syrjäniemi

Hallinto, laskutus, palkanlaskenta, sopimusasiat

044 248 8892
matias@taitorent.fi

Anton Tuomaala

Hallinto, laskutus, palkanlaskenta

044 248 8893
anton@taitorent.fi

Aatu Linna

Myynti, rekrytointi

044 248 8942
aatu@taitorent.fi

Paavo Laitinen

Myynti, rekrytointi

044 248 8944
paavo@taitorent.fi

Markus Haapasalo

Myynti, rekrytointi

044 248 8945
markus@taitorent.fi

Lukas Tuomaala

Myynti, rekrytointi

044 248 8941
lukas@taitorent.fi

Meistä - Taitorent Oy

Olemme Tampereella toimiva täyden palvelun henkilöstöpalvelualan yritys.

Tarjoamme luotettavia rekrytointipalveluita yrityksille ja työnhakijoille joustavasti eri toimialoilla.

Tarjoamme tilapäistä, määräaikaista ja vakituista henkilöstöä asiakkaidemme tarpeiden mukaan. Voimme nopeasti sopeutua kausivaihteluihin tai projektien vaatimuksiin. 

Tavoitteenamme on etsiä juuri oikeat osaavat työntekijät ja täyttää avoinna olevat työpaikat.

Olemme ketterä ja joustava toimija, mikä tarkoittaa, että voimme tarjota nopeita ratkaisuja kiireellisiinkin rekrytointitarpeisiin.